Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Regionalna Komisja Orzekająca

Regionalna Komisja Orzekająca w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Opolu funkcjonuje na podstawie ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2005 r. w sprawie działania organów orzekających w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych oraz organów właściwych do wypełniania funkcji oskarżyciela.

Skład osobowy Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Opolu:

Przewodnicząca Komisji: Magdalena Przybylska
Zastępca Przewodniczącej Komisji: Grzegorz Czarnocki
Członkowie Komisji: Anita Berg
  Remigiusz Mazur
  Joanna Rudnik
  Wojciech Winnik
  Barbara Wołczak
  Iwona Wołczak-Ciecierska

 

Kadencja Komisji rozpoczęła się w dniu 7 września 2017 r. 

Siedziba Regionalnej Komisji Orzekającej znajduje się w budynku Regionalnej Izby Obrachunkowej w Opolu.
Adres: 45-052 Opole 
ul. Oleska 19a

tel.: 77 443 18 88
fax: 77 443 18 88

E-mail: dyscyplina-komisja@opole.rio.gov.pl

 


W związku z epidemią koronawirusa (Covid-19) Regionalna Komisja Orzekająca w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Opolu informuje, że w budynku będącym siedzibą Regionalnej Komisji Orzekającej obowiązują zasady określone w Zarządzeniu nr 1/2021 Przewodniczącej Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Opolu z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie procedur dotyczących prowadzenia rozpraw i posiedzeń w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych w sytuacji stanu epidemii, spowodowanej koronawirusem SARS-CoV-2.


Na stronie internetowej Ministerstwa Finansów dostępny jest w formie elektronicznej "Biuletyn" Głównej Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych.

Ustawa z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2005 r. w sprawie działania organów orzekających w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych oraz organów właściwych do wypełniania funkcji oskarżyciela

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2005 r. w sprawie rejestru prowadzonego przez Główną Komisję Orzekającą w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych